יום ראשון, 30 באוקטובר 2016

[nashimbyarok-WIG] Bennett: Time to Annex Judea &Samaria בנט הגיע זמן ריבונות

 

 

הדפסה

אחרי 50 שנה, הגיע זמן ריבונות

שר החינוך היה אורח הכבוד בוועידת האיחוד הלאומי. "פעם אחת עשינו את זה יחד ונעשה זאת גם פעם שנייה: אנחנו חייבים להיות מאוחדים".

חזקי ברוך, כ"ח בתשרי תשע"ז, 30/10/2016

צילום: הלל מאיר


לצפיה כנס לאתר: http://ch7.io/abrnF

שר החינוך ויו"ר מפלגת הבית היהודי, נפתלי בנט, היה אורח הכבוד הערב (ראשון) בוועידת האיחוד הלאומי שהתקיימה בירושלים.

"משהו חדש מתחיל, משהו חדש גם ממשיך'', אמר בנט, "כשיצאנו לדרך לפני ארבע שנים, היה לנו ברור שאנחנו צריכים לעשות את זה ביחד ועשינו את זה ביחד וזה לא קל. פעם אחת עשינו את זה ופעם שנייה, ואנחנו חייבים להיות מאוחדים".

"האיחוד הלאומי, אתם אלה שהבאתם לציונות הדתית את הרעיון הזה של איחוד, לפתוח את השורות. אתם, לפני המפד"ל, פתחתם את השורות גם ליהודים שאינם דתיים. זה מהלך דרמטי. אני רואה פה בקהל חרדים, חילונים, יהודים וגם לא יהודים שמאמינים בציונות, מאמינים בדרך של הבית היהודי והאיחוד הלאומי. כל מי שמתחבר לעקרונות שלנו - אנחנו מזמינים אותו אלינו".

בנט סיפר כי ביקר ביום שישי האחרון בשמורת עוז וגאו''ן בגוש עציון. "רבותי, הגיעה הזמן לריבונות בארץ ישראל. ביום שישי יצא לי עם המשפחה לקפוץ לעוז וגאו"ן בגוש עציון... כשגילו את גופות שלושת הנערים לפני קצת מעל לשנתיים, שתי נשים החליטו בנחישות גדולה לעשות את הבלתי אפשרי ולהפוך את המקום הזה לחלק שלנו, של היהודים, נדיה מטר ויהודית קצובר, היה להן חזון ובנחישות כבר באותו לילה, עלו, העבירו כמה וואטסאפים והגיעו מאות ואחר כך גם אלפי ישראלים טובים מיהודה ושומרון אבל גם מתל אביב, והיום יש שם נקודת חן לתפארת מדינת ישראל".

"למה אני אומר את זה? הרי כל סיפור ההתיישבות והציונות זה חזון גדול ונחישות לממש את אותו החזון. זה הסיפור. הרצל היה הזוי אבל הוא היה נחוש והמשיך. בן גוריון, והחלוצים עוד קודם, ואבות ההתיישבות בדורנו, חנן פורת, משה לוינגר וכלל ההתיישבות. וכל פעם מדובר בחזון ברור ובנחישות לממשו. הצעד הבא הוא באחריות של כולנו... אחרי 50 שנה הגיע זמן ריבונות".

השר בנט התייחס לאפשרות שמועצת הביטחון של האו''ם תקבל החלטה חד צדדית נגד ההתיישבות ביו"ש, והבהיר כי ישראל צריכה להכין תשובה הולמת למהלך כשזה. "בחודשים הקרובים יש שמדברים על כך שתיכפה על ישראל החלטה במועצת הביטחון של האו''ם. אם זה יקרה, אנחנו צריכים להגיב בתשובה ציונית הולמת: החלת הריבונות באופן מיידי על יהודה ושומרון - כולל מעלה אדומים, גוש עציון, אריאל, עפרה ובית אל".

בוועידה הרעיונית של מפלגת האיחוד הלאומי לקחו חלק 119 חברי מרכז המפלגה, שדנו בנושאים אקטואליים, כמו ארץ ישראל, דת ומדינה ונושאים חברתיים פריפריאליים.


לצפיה כנס לאתר: http://ch7.io/abrnF

www.inn.co.il

הדפסה

 

Print

Bennett: Time for Israel to annex Judea and Samaria

Education Minister calls for Israel to extend sovereignty over Judea and Samaria.

Hezki Baruch, כ"ח בתשרי תשע"ז, 10/30/2016

Hillel Meir

Education Minister Naftali Bennett (Jewish Home) called for Israel to extend its sovereignty over Judea and Samaria at the National Union conference in Jerusalem.

"Something new is starting, and something new is continuing." Bennett said at the conference, where he was the guest of honor. "When we started four years ago, we knew that we had to do this together, and we did it together, despite it not being easy. We did it once, we did it twice, and we have to be united again."

"The National Union party brought the idea of unity to religious Zionism. You, who were the National-Religious party before, opened the door to non-religious Jews. That was a dramatic step. I see here haredim and secular people. I see Jews and non-Jews who believe in (the cause of) Zionism, who believe in the path of the Jewish Home and the National Union. Anyone who believes in our principles is welcome to join us."

Bennett recounted his recent visit to Gush Etzion. "Gentlemen, it is time to extend our sovereignty in the land of Israel. On Friday my family and I had the chance to go out to visit Oz VeGaon in Gush Etzion. When they found the bodies of the three boys a little over two years ago, two women decided to do the impossible, and to make it so that that place belonged to us,the Jews. Nadia Matar and Yehudit Katzover: they had that vision and determination already that very night, They sent out messages on WhatsApp and then hundreds and later thousands of good Israelis-from Judea and Samaria, but also from Tel Aviv-and today there is a beautiful memorial to the glory of the Nation of Israel."

"Why do I say this? The entire story of settling (the land) and Zionism is a story of a great vision and the determination to see that vision through. Herzl was a dreamer, put he was determined and persevered. Ben Gurion and the pioneers before him, and the fathers of this generation's settlements, Hanan Porat, and Moshe Levinger, and all of the settlements. And each time there was a clear vision and the determination to carry out that vision. The next step is the responsibility of us all...after 50 years, it is time for sovereignty."

Bennett spoke of the possibility that the UN Security Council would pass a resolution against the Jewish towns in Judea and Samaria, and said that Israel should prepare an appropriate response for such an eventuality. "There is discussion that in the coming months the UN Security Council will force a resolution on Israel. If that happens, we need to have an appropriate Zionist response, immediate sovereignty over Judea and Samaria, including Maaleh Adumim, Gush Etzion, Ariel, Ofra, and Beit El."

www.israelnationalnews.com

Arutz Sheva
your Israel news site

< div=""></BR<>

Print

Arutz Sheva, your Israel news site

 


Avast logo

This email has been checked for viruses by Avast antivirus software.
www.avast.com

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה